KATALOG PRODUKTÓW MICRO Moje konto  
  Katalog » Polityka prywatności Moje konto     
Kategorie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Kontakt
Tel
77 431 55 04
Tel
77 431 58 55
GSM
+48 603 753 235
Polityka prywatności

Polityka prywatności

1.Dane zbierane o klientach

Dane zbierane podczas rejestracji na stronie www.e-micro.pl

Strona www.e-micro.pl stanowi Katalog Produktów PPU Micro. Katalog Produktów PPU Micro nie jest sklepem internetowym, natomiast ma na celu przybliżyć Państwu ofertę firmy w postaci wybranych produktów. Moduł składania zamówień jest nieaktywny, możliwa jest natomiast rejestracja.

Rejestracja w Katalogu Produktów Micro na stronie www.e-micro.pl jest dobrowolna i nie jest wymagana w celu zapoznania się z ofertą wybranych produktów firmy PPU Micro. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail oraz hasło, jakiego będą Państwo używać na naszej witrynie. Ponadto należy podać imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu itp.

Dane zbierane automatycznie

Podczas Państwa wizyty na naszej stronie internetowej, programy typu web analytics automatycznie zbierają dane dotyczące wizyty np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane podczas kontaktu z PPU Micro

Podczas kontaktowania się z PPU Micro za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail itp. przekazują nam Państwo swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu stacjonarnego/komórkowego itp.

2.W jaki sposób wykorzystujemy Państwa dane?

Dane uzyskane przez PPU Micro (m.in. drogą telefoniczną, elektroniczną, korespondencyjną, bezpośrednią) nie są udostępniane podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia zalogowania się do naszego systemu oraz do umożliwienia kontaktu z Państwem naszego pracownika w celu przedstawienia naszej oferty drogą telefoniczną lub elektroniczną. Rejestracja nie jest obowiązkowa, jest dobrowolna.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Państwa dane organom wymiaru sprawiedliwości.

3. W jaki sposób będziemy się z Państwem kontaktować?

PPU Micro może kontaktować się z Państwem telefonicznie, drogą mailową lub korespondencyjną w celu przedstawienia indywidualnej oferty produktów.

4.W jaki sposób mogą Państwo poinformować nas o zmianie danych?

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Zmień informacje o koncie oraz Zmień wpis w książce adresowej, mogą Państwo wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu.
Zmiana danych może nastąpić także drogą elektroniczną lub korespondencyjną.

Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

5. Wykorzystanie plików "Cookies" (Ciasteczek)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies (link).

6.W jaki sposób zabezpieczamy Państwa dane osobowe?

Nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

7. Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

8. Kontakt

Firma zbierająca dane:

P.P.U. Micro Marek Kowalski
ul. Lipowa 1,
48-385 Otmuchów

tel. 77 431 55 04
e-mail: micro[at]micro.pl

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


 Powrót
Informacje
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
  21 lipca 2024     1334128 wywołań od 01 stycznia 2012  
Copyright © 2010 oscGold